O Klubu

Sem vložte podnadpis

Klikněte na ikonu níže a zjistěte o nás více

Fotbalové sezóny byly k datu 8.4.2020 ukončeny, a tak neskončila doba očekávání, kdy se budeme moci vrátit na fotbalové trávníky. Abychom vám tuto dobu zkrátili, snažíme se pro vás připravit nové projekty, které lze sledovat virtuálně. Jednou z aktivit je Esport, kdy parta nadšenců kolem Martina Štrajta založila Esportový tým FK Kunice a drtí...

S lítostí Vám oznamujeme, že nás opustil bývalý vedoucí, dlouholetý předseda a činovník klubu pan Erich Prokš.

"Choď vždy na fotbal pokud to jde, i když se ti zrovna nechc , protože může přijít doba, kdy budeš chtít a nebudeš moct"

Fotbal na jedné lodi je tu pro všechny, kteří fotbal milují. I v současné tíživé situaci chce ukázat, že se dá fungovat v omezeném režimu a v rámci individuální přípravy, když zatneme zuby a bude se nám alespoň trochu chtít.

Využijme domu, kdy fotbalová hřiště a jiná sportoviště zejí prázdnotou k poznání TJ Kunice o něco blíže. Pojďme si představit hráče, trenéry, fanoušky, funkcionáře, správce nebo ty co se o jednotu vždy starali.

S ohledem na nepřehledný vývoj situace s virem COVID-19 se vedení TJ Kunice rozhodlo uzavřít areál a zastavit činnost klubu.

Ve zkratce se jedná o zadaní emailů členů do informačního systému, následně vám přijde email, ve kterém musíte potvrdit pravost zadané emailové adresy.