Sledujte sobotní živý přenos utkání

07.04.2020

Fotbalové sezóny byly k datu 8.4.2020 ukončeny, a tak neskončila doba očekávání, kdy se budeme moci vrátit na fotbalové trávníky. Abychom vám tuto dobu zkrátili, snažíme se pro vás připravit nové projekty, které lze sledovat virtuálně. Jednou z aktivit je Esport, kdy parta nadšenců kolem Martina Štrajta založila Esportový tým FK Kunice a drtí soupeře ve virtuálních ligách. Na hřišti tak můžete vidět virtuální kopie známých tváří i se jmény na dresech, jako jsou Tomáš Skála, Jakub Hosnedl, Lukáš Liška, Michal Skála, Ondřej Šíma, Ondřej Lutovský, Jan Kříž, Josef Prokš a další.

Představení

PODSTATNÉ JE, že jeden panáček na hřišti je jeden reálný hráč u herní konzole. Jde o součinnost celého týmu.
PRO CLUBS je soutěž od EA sports, kdy si hráč vytvoří svého virtuálního panáčka a zároveň si podá žádost o registraci do vybraného týmu. Prakticky stejný systém registrací, jako tomu je v reálném životě. Váš virtuální panáček se pak stejně jako ostatní musí naučit dovednosti jako vedení míče, střelbu, přihrávky, sílu, stabilitu a jiné. Nejnižší soutěží je divize 6, ze které naši hráči projeli do 2. divize jako nůž máslem.

Proč na stránkách TJ

Doba se vyvíjí a s ní se vyvíjejí i sportovní spolky, některé kluby už svoje Esportové týmy mají, dokonce se z Esportu stává velký finanční trh. My v Kunicích to bereme jako zpestření pro mladší generace členů v době karantény.

Kdy ?

V sobotu od 17:00 můžete na těchto stránkách, nebo na FaceBooku najít odkaz na živé vysílání utkání FK KUNICE s živým komentářem ze studia.

LIGY

Je důležité upozornit, že sezení u herní konzole, či počítače může být zábavné, ale stejně tak je potřeba jít na procházku, zahradu, doma si zacvičit a samozřejmě plnit věci do školy.
Založili jsme i herní soutěže, kde jsou hráči nalosování do skupin po 4 a hrají spolu online. Můžeme na tom najít i pozitivum, jelikož v jasně poskládaném rozpisu jde hráč přímo ke konzoli na omezenou dobu a nesedí u ní celý den, zároveň přes společnou skupinu může s ostatními členy komunikovat pomocí mikrofonu.


SOBOTA 17:00

ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ UTKÁNÍ FK KUNICE NA YOUTUBE.COM

živý komentář
Jiří Novák