O Klubu
Sem vložte podnadpis

Klikněte na ikonu níže a zjistěte o nás více

V létě je sice fotbalové přestávka, to ale neplatí pro týmy, které neustále trénují, naše hřiště, které prošlo rekonstukcí a v neposlední i pro naší kabinu, která bude v této sezóně v novém.

V květnu budou k dispozici energetické nápoje s tématikou kunických fotbalistů. Nápoje můžete zakoupit přímo v občerstvení na Orlím hnízdě.

Dovolujeme si vás všechny pozvat na tradiční dětský karneval, který pořádá Tělovýchovná jednota Kunice z.s. ve spolupráci s Agentura MAITESS s.r.o..

Zaujal vás některý z hráčů a myslíte si, že by měl být oceněn v rámci společenského večera 9. března 2019 ? Oslnil vás některý z trenérů a chcete mu poděkovat za jeho práci nebo byste chtěli ocenit někoho z fanoušků za pomoc a přínost klubu ?

V sobotu 29.12.2018 se v Kunicích odehrál první ročník Memoriálu Tomáše Skály. Turnaje se účastnili pouze čtyři mužstva starých pánů z přilehlého okolí, jako jsou Kunice, Světice, Jevany, Kamenice.

V sobotu se v Kunicích odehraje Memoriál Tomáše Skály. Do turnaje vstoupí týmy Starých pánů Kunic, Světic, Kamenice, Jevan a Velkých Popovic.