O Klubu

Sem vložte podnadpis

Klikněte na ikonu níže a zjistěte o nás více

Fotbalová asociace České republiky ve spolupráci s Linkou bezpečí vytvořila manuál pro trenéry s názvem Jak pomoci dětem, které něco trápí.

Přijďte si s námi užít fotbalový den v Kunicích, kde bude o zábavu postaráno. Soutěže, nábor, focení klubu, utkání mužů a doufejme, že bude i skvělé počasí.

V rámci lepší komunikace s rodiči zakládáme "Klub přátel jednoty", jehož složení by mělo být především z řad rodičů a fanoušků kunické kopané.

Pojďme si představit dalšího člena TJ Kunice, tentokrát Jakuba Hosnedla, které fotbalem doslova žije každý den. V TJ Kunice působí na trenérském postu u starších žáků, zároveň hraje za A tým a pracuje pro Fotbalovou asociaci České republiky, kde organizuje reprezentační srazy mládeže.

Fotbalové soutěže v ČR byly zrušeny. Mnoho z vás, ale hraje fotbal na zahradě, cvičí doma v obýváku, chodí individuálně běhat, což je dobře !

Fotbalové sezóny byly k datu 8.4.2020 ukončeny, a tak neskončila doba očekávání, kdy se budeme moci vrátit na fotbalové trávníky. Abychom vám tuto dobu zkrátili, snažíme se pro vás připravit nové projekty, které lze sledovat virtuálně. Jednou z aktivit je Esport, kdy parta nadšenců kolem Martina Štrajta založila Esportový tým FK Kunice a drtí...