St. garda - Kunice - Meteor Praha 13:4

29.06.2021

V sobotu jsme na hřišti v Kunicích přivítali soupeře z Meteoru Praha VIII, který nově založil kategorii pro staré pány.

Nově vzniklá Stará Garda Meteoru Praha VIII, pod vedením manažera Tomáše Burminova, byla první zkouškou pro naší druhou mladší gardu, která se připravuje na utkání s Real Top Praha, které sehraje 18. září v Kunicích.

Tým pod vedením Zdeňka Zderadičky, nastoupil do utkání se starými známými jmény. Tým, který se sešel v perfektní sestavě a počtu, po několika letech opět reprezentovali i hráči bývalého třetiligového mužstva Kunic.

Naopak tým Meteoru Praha VIII řešil problém s nedostatkem hráčů, a tak za soupeře nastoupili kuničtí Řepa a Al Obaid Sami.

První poločas musel diváky fotbal bavit, spousty šancí, branek, fotbalových, ale i vtipných momentů zakončil hvizdem rozhodčí Špaček za stravu 7.2 pro domácí.

Po dočerpání sil a otočení stran začala morálka kunického týmu pokulhávat a Meteor snížil na 7:4, což tým Kunic opět nakoplo k zodpovědnosti a opět dostal utkání do své režie.

Není se čemu divit, že hráčem utkání se stal v anketě diváků brankář domácích Arnošt Tůma, který předvedl excelentní golmanské zákroky.

Sestava Kunic:
Tůma, Chadima, Přída, Simandl, Havlíček, Kounovský, Dolejš, Kopejtko, Novák, Kordiak, Lehovec, Zavadil, Zderadička, Tesařík, Panenka, Špitálník