Nudíte se doma ? Sledujte FOTBAL NA JEDNÉ LODI

29.03.2020

Fotbal na jedné lodi je tu pro všechny, kteří fotbal milují. I v současné tíživé situaci chce ukázat, že se dá fungovat v omezeném režimu a v rámci individuální přípravy, když zatneme zuby a bude se nám alespoň trochu chtít. 

O projektu

Celá věc vznikla na základě myšlenky a tréninků napříč fotbalovou komunitou.
Tomuto nápadu předsedy OFS Kladno Petra Blažeje dost přispěla mj. také momentální situace, která nedovoluje sportovcům pravidelnou kolektivní přípravu nebo společné vzdělávací semináře.
Chtěli bychom docílit toho, aby si sportovci z různých úrovní fotbalu a koutů republiky dokázali vzájemně sdílet své vědomosti a pomohli tak tomu, aby se v tomto nelehkém období udrželi v psychické a fyzické kondici pro následný výkon jejich funkce, až toto období skončí.


Zkraje roku 2020 zažívá také fotbal dosud nepoznanou situaci. Zdraví všech je naprostou prioritou a při boji s pandemií je nutné dodržení absolutní disciplíny - normy, která je standardem také právě ve sportovním a fotbalovém prostředí.

Projekt FOTBAL NA JEDNÉ LODI je zde proto, aby poradil, jak i v omezeném stavu fungovat. Velký dík všem osobnostem, které nám vycházejí vstříc. Zkusíme zde inspirovat všechny - malé fotbalisty, dospělé hráče, ale také třeba rozhodčí. Jsme tady pro Vás a nezapomeňte: zase bude (i s fotbalem) dobře!