Zajímavosti TJ: Věděli jste, že máme svoji hymnu ?

26.03.2020

Když se řeknou Kunice, tak si po celé republice vybaví FOTBAL a dokonce znají různé zajímavosti z klubu. Věděli jste vy, že TJ Kunice mají svojí hymnu ?

Psal se rok 2010, Kunice v tu dobu byly klub se zvučným jménem napříč republikou. Do areálu naší H+H arény jezdili soupeři, jako FK Mladá Boleslav, FK Baumit Jablonec, AC Sparta Praha, Viktoria Plzeň, FK Kladno, aby sehráli ať už mistrovské, či pohárové utkání. V arálu dokonce pravidelně trénovala reprezentace České republiky, proto o silném fotbalovém jménu malé vesničky ze Středních Čech nebyl pochyb.

V té době vzniká v Praze na Žižkově ve studiu VOKO pod hlavičkou nahrávací společnosti VODRecord hymna Kunic. Hymna, která hrála před utkáním se známými ligovými, druholigovými i třetiligovými celky, které přijeli do Kunic bojovat o body. A že to tu neměli vůbec lehké.

Prohlédněte si tedy video níže s textem i písní naší hymny. Záběry jsou pořízeny z utkání v H+H arény.  Zároveň je ve videu jeden malý rekord českých soutěží uhádnete který ?