Žáci - Výhra s Voticemi

10.05.2019

Přečtěte si hodnocení trenéra Štěpána Kmenta k vítězství žáků 3:2 nad Voticemi.

Vzhledem k souběhu s utkáním mužů hrál tým starších žáků na dobře připraveném hřišti ve Velkých Popovicích. Soupeřem nám byla štika jarní soutěže, tým Votic, který na jaře porazil první a druhý tým naší soutěže (Kročehlavy a Velvary).

Výbornou formu potvrdili Votičtí i v zápase s námi. Bojovali o každý míč a fotbalově to byl soupeř na dobré úrovni. My jsme hráli naší obvyklou hru s postupným přechodem do útoku, kombinací a držením míče. Chyběl nám kapitán Honza Nedvěd, ale velmi dobře jej nahradil Pavel Sýkora. Jinak jsme hráli v optimální sestavě. Po velkém náporu a několika vyložených příležitostech, které volaly po gólu, jsme inkasovali. Poločas i přes naší převahu skončil 0:1. Druhý poločas jsme zahájili aktivitou, za kterou jsme byli odměněni vyrovnávací brankou Jakuba Kmenta. Soupeře jsme tlačili neustále a ze standardní situace se prosadil Alda Kocman hlavou. Vedli jsme 2:1 a blížil se konec zápasu.

Soupeř otevřel hru a dostal se do přesilové situace na naší levé straně, která vyústila vyrovnávací brankou. Kluci ale prokázali ohromné srdce a touhu s utkáním něco udělat. Opět jsme kvalitně kombinovali a předváděli krásné akce (Jakub Kaucký, Tomáš Lhocký a další hráči). V poslední minutě byl ve vápně faulován Kuba "Kaudy" Kaucký (musel být odnesen ze hřiště) a rozhodčí nařídil penaltu! Míč si postavil Alda Kocman a chladnokrevně proměnil!!! Nastavený čas jsme dohrávali ve velké euforii a dobrého soupeře v krásném zápase porazili 3:2.

Všichni kluci zaslouží pochvalu za předvedené výkony a ti, kteří hráli tentokrát méně nebo vůbec, velkou pochvalu za podporu týmu."