St. žáci - Výhra 10:1 v Letech

23.04.2019

Přečtěte si hodnocení trenéra Štěpána Kmenta.

Zápas s posledním týmem tabulky v krásném počasí, na dobré trávě a ve velmi dobré sestavě. Co si více přát? Soupeř byl opravdu o něco mladší a o něco méně zdatný. Na druhou stranu nutno poznamenat, že to v Letech na úrovni žáků dělají dobře a kluci mají velmi dobré návyky při práci s míčem a pohybu bez míče. My jsme měli fyzickou převahu, kterou jsme od začátku využívali téměř naplno. Prostřídali jsme všechny hráče a v tréninkovém tempu jsme vyhráli první poločas 5:0. Řadu šancí jsme neproměnili a vzhledem k okolnostem většina kluků obtížně hledala motivaci. Druhý poločas byl v mnohém lepší. Cílem bylo hrát na omezený počet doteků. Akce byly pohledné a směrem dopředu jsme hráli dobře. Obranu provětrával nejlepší hráč soupeře, který byl také u jediné obdržené branky. Padla sice z penalty, ale měl se kopat přímý kop a náš brankář Dan Moravec měl být vyloučen. Po brejkové situaci podrazil pádem pod nohy útočníka soupeře ve vyložené brankové situaci...Faul se stal mimo vápno, ale rozhodčí nařídil pokutový kop a Danovi udělil žlutou kartu.

Všichni kluci si zaslouží pochvalu za výkon. Střelecky se prosadil Tomáš Lhocký a výborně mu "nabíjel" Petr Kubice zdařilými akcemi po pravé straně. Svou premiérovou branku vstřelil Ondra Havelka. V zápise je sice uvedena jako vlastní gól, ale branku vstřelil Ondra. Gratulujeme!!!

Po zápase jsme měli společné setkání u "týmového ohně" v Hrusicích. Společně jsme připravili oheň, u kterého jsme opékali buřty a povídali si až skoro do půlnoci.

Kluci měli tolik síly, že jsme uspořádali turnaj dvojic, který jsme pro velký zájem zopakovali a kluci hráli fotbal až do večera. Velké poděkování patří Radkovi Lhockému za pomoc s přípravou a organizací.

Těšíme se na další soupeře, držte nám pěsti :-)