Turnaj Elitní skupiny v Kunicích

22.05.2019

Tuto sobotu jsme v domácím prostředí uspořádali další z turnajů ELITE mladší přípravka. Naši vstoupili do prvního zápasu s chutí a svého soupeře z Kostelce nad Č. Lesy deklasovali 13:1. Dalším soupeřem nám byly Říčany, které tentokrát nehrály, na co jsme od nich zvyklí, a tak po dobrém výkonu vyhráváme 9:3. Hned bez přestávky se pouštíme do Vyžlovky. I v tomto zápase jsme jasně lepším týmem a po výborném pohybu celého mužstva vítězíme 7:2. Na předposlední zápas jsme nažhaveni a připraveni potvrdit dobrou hru i proti Mnichovicím, které nás trochu zaskočily a dostaly se do vedení 3:1,což však vyburcovalo naše k ještě lepšímu výkonu a skóre otáčíme na 5:3. Bohužel přichází netaktický zkrat, kdy místo lehkého vydýchání a načerpání sil bezhlavě valíme dopředu a Mnichovice nás trestají třemi rychlými brankami a krásné utkání vyhrávají 6:5. Poslední zápas proti Sibřině si kluci vyměnili role v brance, což se ukázalo jako nešťastný nápad a se Sibřinou prohráváme jasně 7:3. Závěrem musím celý tým pochválit, protože až na pár chybiček, které jsou normální, podali všichni parádní výkon a opět nastříleli nejvíce branek v turnaji.

Celková bilance 3 výhry, 2 prohry, zisk 9 bodů skóre 37: 19

Sestava/branky: Kubice František 9, Hanzálius Tobiáš 8, Kučera Jan 7, Dušek Martin 7, Zderadičková Nela 3, Jiráček Vendelín 2, Růžička David 1

Nakonec bych chtěl poděkovat Jiřímu Novákovi, Janu Mohylovi, Václavu Růžičkovi a Karlu Hanzáliusovi za spolupráci při pořádání turnaje.