St. přípravka - zhodnocení roku 2020

04.01.2021

Sezóna poznamenaná častým omezením a přerušováním se hodnotí dosti těžko, ale zhodnotím alespoň to, co jsme stihli. Do soutěže nasazujeme 2 mužstva. 

Skupina A složena již z výkonnostně silnějších hráčů, pod vedením Zdeňka Zderadičky, jako loni naskakuje do ELITNÍ divize. Stihli jsme odehrát 4 turnaje, ve kterých naši borci urvali 2 první a 2 druhá místa, což nás vyhouplo na celkové druhé místo. Bohužel turnaj na domácím hřišti a v Sibřině jsme již neodehráli ze známých příčin. Všichni, co pravidelně nastupovali, se vždy snažili podat bojovný výkon a již se postupně přidává fotbalovost, což nás trenéry velmi těší a motivuje do další práce. Skupina B naskočila do 3. výkonnostní skupiny a rozhodně se neztratila, ba naopak. 

Tým složený jak z nováčků 2011, tak ze zkušenějších 2010 si pod vedením Adama Tůmy vedl velmi dobře a po počátečních vyjukaných výkonech si vybudoval respekt u všech soupeřů, které v posledním odehraném turnaji všechny porazil. Bohužel i tady se odehrály jen 4 turnaje a stoupající výkonnost mužstva nemohla být potvrzena. 

Všechny nás zasáhla doba, kdy jsme nemohli společně trénovat, a tak děti dostaly výzvy formou dovedností a fyzické přípravy. S plněním jsme se v trenérském týmu spokojili a při prvním společném tréninku bylo vidět, že většina na sobě makala poctivě. Společný trénink byl ale opět přerušen, a tak jsme tentokrát dětem přichystali MS formou 6 soutěžních výzev. K úplné spokojenosti bych si představoval, aby se zapojili všichni ale 23 z 27 pravidelně poctivě soutěžících bylo super. 

Opět jsme naskočili do společné přípravy a když jsme viděli, jaký zápal předvádějí, bylo nám jenom líto, že nemůžeme naskočit do soutěžních zápasů, což je vždy odměna za tu tréninkovou dřinu. 

Nakonec bychom ale uplynulou sezónu zhodnotili jako povedenou, co se hlavně turnajů, docházky a zápalu dětí týče. 

Věříme, že příští sezóna přinese hlavně více času stráveného společně na hřišti.