St. přípravka - Utkání na Vyžlovce

22.06.2020

V pátečním odpoledni jsme zavítali na hřiště do Vyžlovky. Na dvou hřištích jsme se snažili proti sobě postavit výkonnostně vyrovnané týmy. První tým nastoupil pěkně od podlahy a od začátku šlapal na 100% . Pěkné akce a snaha napadat soupeře nesla své ovoce a je vidět ,že někteří hráči ,už to chápou a tlak na soupeře vytváří již sami od sebe a zaslouží velkou pochvalu oba středoví hráči Martin Dušek a Tobík Hanzálius. 

Útočná hra nám vycházela skvěle a především kanonýr Franta Kubice, který hrál s velkou chutí a hladem po gólech, zaměstnával obranu soupeře pokaždé kdy byl na hřišti. 

Obrana se opírala o stabilní pilíře Adama Horálka, Honzu Remeše, Honzu Kučeru a nově si roli obránce vyzkoušel i Alex Orinič a svým výkonem nezklamal. 

V brance tentokrát chytal Ondra Endal, který se postupně zlepšuje a až na některé chyby v rozehrávce zachytal dobře. 

Do zápasu se postupně protočilo několik hráčů z druhého hřiště a všichni si zaslouží pochvalu, minimálně za snahu a bojovnost, kterou předvedli jak Tomáš Hruška, Venda Jiráček i Martin Knejp.
Stellča Mandíková k tomu přidala i 2 vytoužené branky. Celkové skóre se zastavilo na čísle 26:12 takže to bylo krásné utkání plné branek

SESTAVA (počet vstřelených branek)

Endal Ondřej

Remeš Jan (2)

Kučera Jan

Horálek Adam

Orinič Alex(1)

Jiráček Vendelín

Hruška Tomáš

Dušek Martin (6)

Hanzálius Tobiáš (5)

Kubice František (10)

Mandíková Stella (2)

Knejp Martin