Muži B - Hodnocení roku 2020

14.01.2021

Přinášíme vám další článek s hodnocením sezóny, tentokrát se nám představí B tým.

"B" tým výsledkově zůstal za očekáváním první 4 zápasy. Pátý zápas s Hrusicemi ukázal, že tým má kvalitu a favorizovaného soupeře dlouho trápil. Další kolo, díky pomoci hráčů z "A" týmu, se podařilo získat první body a částečně sebevědomí.

Pomalu jsme si začali zvykat na herní styl, který budeme hrát na jaře. Byť jsme dostali výprask v Nehvizdech, tak herně jsme byli minimálně vyrovnaným soupeřem. Hra se stále zlepšovala. V Kostelci u K. jsme doháněli individuální chyby ze začátku utkání a ve druhé půli jsme soupeře dostali pod velký tlak.

Kvalitu jsme prokázali v poslední utkání roku, kde jsme po výborném výkonu rozdrtili Bášť a zachránili jsme částečně reputaci.

Poděkování patří všem hráčům za to, že do utkání dali vždy vše a nevzdali to, ani po hrůzostrašném začátku soutěže. Díky moc Kubovi Kučerovi za práci pro tým a trenérům "A" týmu, kteří nás vhodně doplňovali méně vytíženými hráči. Projevuje se soudržnost mezi "A" a "B" týmem a díky moc všem klukům z "A" týmu, kteří nás nikdy nenechali ve štychu, když nás trápila marodka nebo jiné absence.

Naše cíle pro jarní sezonu jsou jednoduché a splnitelné. Hodně trénovat, hrát běhavý a kombinační fotbal, mít respekt ke spoluhráčům a soupeři a hlavně si to užívat.