Muži A - Vysoké vítězství nad Sokolem Záryby

01.08.2020

V sobotu jsme v H+H aréně přivítali tým ze Záryb a vyhráli 8:3

Do utkání jsme vstoupili s několika změnami v sestavě. Opět se měli diváci na co dívat, jelikož v 20. minutě bylo na výsledkové tabuli skoré 3:1. V začátku utkání opět padlo mnoho branek, nejprve se trafili hosté po chybě v obranné řadě, následně jsme začali dominovat ve hře my.

V ofenzivní smršti, kdy se střídala akce za akcí se nám podařilo většinu z nich proměnit.

Soupeř však dokázal využít brejkové situace a snížit celkové skoré v poločase na 6:2.

V druhém poločase oba týmy výrazně prostřídali a i tím se změnila i hra, která už byla více vyrovnaná.

Hosté ze Záryb dokonce dokázali snížit hned ze začátku na 6:3, avšak ke konci utkání jsme si začali opět vytvořit mnoho akcí, ze kterých jsme bohužel dokázali proměnit pouze 2. Na výsledkové tabuli tak po utkání svítilo pro diváky příznivé skoré 8:3.