Muži A - V Miřeticích jsme nebodovali

30.04.2019

Hodnocení trenérů k dalšímu utkání v Miřeticích.

K dalšímu utkání jsme vyrazili do Miřetic, kde jsme počítali s tím, že půjde zejména o souboje v pokutových uzemích než o kombinační hru, která by potěšila diváky. 
Náš předpoklad se i potvrdil, jelikož soupeř pouze odkopával balony a snažil se dominovat ve vzduchu, i tak jsme ale hráli s myšlenkou přenést míč, co nejrychleji na zem a držet míč na našich kopačkách.

Bohužel hned ze začátku utkání jsme inkasovali z pokutového kopu, když po nepřehledné situaci v našem pokutovém uzemí naši obránci faulovali. I přes rychle obdrženou branku jsme v utkání dominovali. Dostávali jsme se často do brankových příležitostí, které jsme vašak nebyli schopni proměnit. Těsně před poločasem se nám hra i tlak na obranu soupeře vyplatil, a tak si domácí vstřelili vlastní branku po centru do vápna.

Utkání bylo velice náročné na souboje ve vzduchu, na hřišti o rozměrech 90x40m byl prakticky každý vhozený aut standartní situací. Po prostřídání jsme těsně před koncem druhé půle neohlídali rohový kop domácích a inkasovali jsme další branku, na což jsme reagovali změnou rozestavení, zatlačení soupeře na podledních 15 min na jeho polovinu s pokusem o vyrovnání, naopak nám v poslední minutě soupeř utekl a v situaci 2 na 1 akci proměnil.

Když nebudu brát v potaz výsledek z utkání, tak musím naše hráče pochválit, chuť, zápal a tempo v jakém hráli si musíme přenést do dalších bojů.