Muži A - V Kondraci jsme nebodovali

14.04.2019

Náš A tým se v sobotu utkali s týmem z Kondraci, kterému podlehl 2:1.

V utkání bylo od začátku jasné jakým směrem se bude vyvíjet. Již v 10. minutě prošel přes naší levou stranu hráč hostí Sedláček, jeho průnik zastavil skluzem Tůma, který poslal míč až na místní hřbitov, avšak rozhodčí odpískal penaltu. Naši hráči nic nenamítali a pokorně přijali tento verdikt, protože jsme nechtěli zbytečně získávat karty. Sedláček z Kondraci následně penaltu proměnil, a tak šli domácí do vedení 1:0.

S fotbalem neměla první půle nic společného, míče létali vzduchem i přes možnost rozehrát. I když jsme soupeře nechali na jeho polovině samotného a stáhli jsme se při jeho výkopu na vlastní polovinu hřiště, stejně volil rozehrávku dlouhým nákopem. Důvod tohoto rozhodnutí byl jasný, souboje ve vzduchu vyhovovali, jak hráčům Kondrace, tak rozhodčím.

V druhé půli jsme přešli na jiné rozestavení týmu, vyměnili jsme posty i některým hráčům, což přineslo po chvíli i výstavní branku z voleje od  R. Bučka. Vedení jsme bohužel neudrželi dlouho, kdy po sólu Sedláčka, kdy udělal z našich hráčů kužele, šli hosté znovu do vedení.

I přes náš tlak a převahu v druhé půli jsme branku nebyli schopni vstřelit, navíc nám k tomu dopomohl i rozhodčí, který otáčel fauly a odpískal další penaltu, kterou hosté neproměnili. 

Sestava:
Chadima - Buček, Janků, Tůma A., Mohyla - Tůma F., Hosnedl, Skála T. - Obaid J., Zderadička, Ševčík J.

Střídali:
Prokš, Novák

Trenéři:
Liška, Novák