Muži A - Remíza s Ostrou

23.02.2022
V prvním utkání v tomto roce si A mužstvo připsalo první remízu 4:4 s Ostrou.
Do prvního utkání v tomto roce nastoupil náš první tým s obměněnou sestavou, jak jsme avizovali již v úvodu článku.

V prvních 20 min. náš tým na hřišti dominoval, především držení míče. dařilo se nám přenášet hru, udržet klid a připravovat si jednotlivé útoky, což přineslo i dvě branky. Po druhém vstřeleném gólu jsme začali individuálně chybovat a vytratil se i obraz hry. I proto jsme do poločasu dvakrát inkasovali, naopak jsme přidali už jen pouze jednu branku. V poločasové pauze jsme tak drželi jednobrankový náskok.

do druhého poločasu jsme udělali změny v sestavě a obměnili i hráče na jednotlivých postech. Hra ve druhé půli byla diametrální jiná, jelikož jsme již neměli takový klid pro držení míče, dělali jsme mnoho individuálních chyb a největším problémem pro náš tým byla rozehrávka.

V průběhu druhé půle jsme byli nuceni střídat i brankáře, z důvodu zranění. Ke konci prvního i druhého poločasu jsme inkasovali branky, což může vypovídat o naší momentální fyzické kondici, a také o koncentraci.

V druhé půli jsme přidali pouze jednu branku, no pak soupeř byl produktivnější a přidal další dvě, utkání tak skončilo nerozhodně.

utkání vnímáme pozitivně, jelikož u většiny hráčů byla vidět únava s probíhající fyzické přípravy, u některých naopak, že by na své fyzické kondici měli více zapracovat. Zároveň nám toto první utkání ukázalo, na co se v tréningovém procesu za měřit. 

V dalším utkání vyzveme v sobotu na uměle trávě v Praze, tým z Líbeznice.

Kunice-Líbeznice
sobota
26.2.2022
14:00
Aritma Praha