Muži A - Miřetická přetlačovaná skončila až na penalty

04.11.2019

Miřetice - Kunice A 0:1p

V neděli jsme bez některých hráčů, které doprovázely zdravotní problémy vyrazili k utkání v Miřeticích. Po minulých zkušenostech, jsme dobře věděli, že nepůjde o pohledný fotbal, ale o kopanou, kdy je míč více ve vzduchu než na zemi kam patří.

V prvním poločase jsme se dostávali do slibných brankových příležitostí, avšak jsem nedokázali ani jednu proměnit. V první řadě je k zamyšlení řešení našich útočných situacích, jako druhé však je nepochopitelné rozhodování utkání, kdy nejsou odpískány učebnicové fauly v pokutovém uzemí domácích. Nejprve je sražen k zemi Skála M., který obíhal obránce domácích pro prohození míče mezi jeho nohama. Následně je na malém vápně stažen oběma rukama ze vzduchu Skála T., který po tomto zákroku musel střídat.

V druhém poločase jsme si opět vytvořili dvě šance, které stojí za zmínění, ale branku nepřinesly. Po centru Bučka se ocitl na zadní tyči Skála M., který však trefil jen brankáře domácích. Chvíli po něm se do úniku po straně dostal Zderadička, který předložil míč před prázdou branku Faydovi, který však o krok míč netrefil.

Následoval penaltový rozstřel ve kterém jsme neváhali a bod navíc si připočetli na naši stranu po perfektním výkonu Radka Chadimi.

Styl fotbalu na této úrovni a na hřištích, na kterých jsme poslední utkání odehráli (Zvole, Vyžlovka, Kondrac, Miřetice) je k zamyšlení.