Muži A - Lutovský sestřelil Líbeznici

27.02.2022
V sobotu jsme odehráli další přípravné utkání se soupeřem z 1.B třídy. Tentokrát jsme utkání výsledkové zvládli.

Do prvního poločasu jsme opět nastoupili s pozměněnou sestavou, tak aby všichni hráči v rámci přípravy dostali stejný prostor. Již od prvních minut jsme na soupeřovu mužstvo vytvořili značný tlak. I přes dominanci ve hře, kdy náš tým zdobí především držení míče, jsou zde stále vidět nedostatky na kterých je potřeba pracovat. Skóre utkání otevřel Lutovský, kterého do samostatného úniku poslal zachyceným míčem ve středu hřiště Skála M., u všech útočících hráčůbyla vidět chuť, především v napadání, jelikož se nám dařilo soupeře dostávat pod tlak a nutit ho dělat chyby. možná i proto si Lutovský za tento poločas připsal dvě branky a jednu asistenci. V prvním poločase jsme měli nespočet dalších šanci, které jsme nebyli schopni zakončit vstřelenou brankou. první poločas tak skončil za stavu 3:0.
Ve druhém poločase nebyla hra pod takovou kontrolou, zejména co se držení míče týče. I tak jsme však soupeře přehrávali. po prostřídání jsme získali opět rychlost, přidali jsme 4 branky, ale také jednu inkasovali. 
Pokud se podíváme na konečný výsledek 7:1, můžeme být oproti minulému týdnu spokojenější. I tak si ze zápasu odnášíme další poznatky do tréninku.