Muži A - Kunice - Vyšehrad B 4:2

31.07.2020

A tým ve středu nastoupil do prvního přípravného utkání s týmem Vyšehradu B a dokázal zvítězit.

Ve středečním utkání jsme změřili síly se silným soupeřem z Pražského přeboru, od kterého jsme očekávali vyšší tempo hry a vzhledem k programu týmu i lepší připravenost, což se v utkání ukázalo.

Kunický tým šel do vedení už několik vteřin po zahájení hry a přímém kopu, kdy si naběhl do vápna Janků a umístil míč za záda brankáře Vyšehradu - 1:0.

V 6. a 13. minutě soupeř hru otočil ve svůj prospěch a dostal se do vedení, kdy za vysokého tempa dominoval ve hře na míči.

V 17. minutě utkání přišla další standardní situace, kdy po centru Skály M. vyrovnal na 2:2 domácí Obaid.

Tým Vyšehradu svoji dominanci nedokázal využít, často se dostával přes křídelní uniky do centrů, které však obránci dokázali zneškodnit a mohli jsme tak chodit do protiútoků.

V 60. minutě utkání se však hra otočila, kdy po brance P. Chlubny dostali hráči Kunic nový dech a přesunuli těžiště hry na polovinu soupeře.

V 76. min. pak přidal další branku na 4:2 Lutovský, po průnikové přihrávce od střídajícího Bučka.