Muži A - Kunice v prvním přípravném utkání zdolali Votice

01.08.2022

V sobotu vyhrál A tým na SK Votice 3:2, i přes těžký terén si obě mužstva utkání pochvalovala.

Do vstoupili lépe hosté, kteří se s podmáčeným terénem vyrovnali rychleji a byli schopni kombinovat, i tak šla do vedení Jednota, kdy se dokázal střelecky prosadit Skála T. po centru Gottwalda a následném závaru v pokutovém území.
Celé utkání ztěžoval velice podmáčený terén, kdy se na obou stranách nedařilo především útočníkům, kteří se po vypracovaných příležitostech nedokázali prosadit.

Druhý poločas byl na šance i branky bohatší, nejprve dokázal hosty překonat Vodička, který se dokázal uvolnit za obranu, následně hosté dvěma brankami srovnali

Rozhodující branku utkání vstřelil hlavou Sauer po závěrečném tlaku domácích v soupeřově pokutovém území.

I navzdory počasí, kdy se utkání hrálo za vytrvalého deště po noční bouřce, bylo hřiště perfektně připravené a hráči obou týmů hráli pěkný kombinační fotbal.

Trenéři Jednoty byli s utkáním spokojeni, jelikož mohli zapojit nově příchozí dorostence, protočit sestavu a utkání jim ukázalo mnoho nových možností pro další přípravná utkání a následnou sezónu.

Příští utkání sehraje Jednota na hřišti Povltavské fotbalové akademie ve Hvozdnici v sobotu 5.8.2022 od 17:30 hodin.


Sestava:

Chadima - Janků, Buček (Drábek), Skála - Gottwald (Kment), Prokš (Nykodém), Garček (Rýger), Hosnedl, Ševčík (Sauer) - Skála M., Vodička (Plšek)