Muži A - Kunice - Teplýšovice 3:1

08.04.2019

V dalším utkání 1. B třídy skupiny D jsme na hřišti v H+H aréně přivítali tým z Teplýšovic.

Do utkání jsme vstoupili výborně, jelikož jsme soupeře zatlačili do pokutového uzemí a zahrávali přímý kop a následně několik po sobě jdoucích rohových kopů. Bohužel jsme však ani z jedné standartní situace nevytěžili branku, i přesto, že jsme se dostali ke dvou zakončením z malého vápna.
Soupeř se nedokázal z tlaku dostat, a tak se převážně hrálo na jeho polovině hřiště a bylo jen otázkou času, kdy dáme první branku, kterou po přihrávce Ševčíka J. proměnil Michal Skála ve vedení 1:0.

Po poločasové přestávce jsme chtěli hrát ve vyšším tempu a utkání ze začátku 2. poločasu rozhodnout, k čemuž pomohl Skála T., který po standartní situaci zvýšil skoré na 2:0.

Po druhé brance se hra vyrovnala, jelikož přišlo uspokojení domácích hráčů, to se proměnilo v tlak soupeře, který po autovém vhazování a nepřehledné situaci v pokutovém uzemí snížil na 2:1.

Na odpověď jsme nečekali dlouho, jelikož si střídající Ševčík O. naběhl na přihrávku Michala Skály patou za obránce a nekompromisně zvýšil na 3:1. Utkání naši hráči od té doby měli pod kontrolou a poločas se tak v klidu dohrál na půlce soupeře.