Muži A - Kunice - Mnichovice 3:1

10.11.2019

V tradiční sobotní čas 10:15 jsme v areálu H+H arény přivítali tým z Mnichovic.

Utkání začalo stylem obléhání mnichovické hradby, kterou hráči soupeře postavili na 15 m mezi kruhem a svým pokutovým uzemím. Naši hráči si pomalu začínájí zvykat na dobývání bloků soupeře, a tak v 15. minutě utkání po dominantním držení míče domácích a krásné přihrávce od Skály M. prolomil skóre utkání Štrajt.

Hostě ihned po rozehrávce srovnali na 1:1, což všechny zaskočilo a hra se na chvíli vyrovnala a brankové příležitosti byly vidět na obou stranách. Za domácí byl v několika šancích Zderadička, avšak golman hostí Vinš ležel ve směru jeho střely. Ve 30. minutě musel golman hostí po srážce s vlastním hráčem střídat, proto se delší dobu nehrálo a všichni tušili, že tato půle se o něco protáhne.

Do branky šel mladý brankář Mnichovic Dan Sulánský, který nejprve odrazil několik nepříjemných rohů, kdy se hlavou prosazoval především domácí Janků, následně i z voleje střílejícího Zderadičku.

Těsně před poločasem ho však překonal domácí Skála M., který vrátil domácí do vedení.

V druhém poločase už se hra přibližovala tomu, co z domácího prostředí známe. Tlak na soupeře, který lehko ztratí míč a naše dominance na jeho polovině. Po faulu na Skálu M. se penalty ujal Zderadička, který s přehledem střelce proměnil.

O několik minut později, kdy naši hráči ostřelovali branku soupeře, ale však beznadějně, jelikož nebyli schopni trefit bránu, fauloval po druhé žluté kartě Prokš, který tak musel opustit hřiště a stejně tak domácí tým své rozestavení.

Od 72. minuty, kdy karta padla už dominoval soupeř, avšak nepřišla žádná situace , která by ohrozila branku, jelikož všechny akce zastavovala obrana ještě před pokutovým uzemím.

I přes vítězství 3:1 to byl náš nejslabší výkon, jelikož jsme neměli dostatek pohybu, i tak jsme však dominovali v držení míče a soupeře zdárně zdolali.