Muži A - Zvole - Kunice 0:11

04.09.2019

K utkání druhého kola FUMBI 1. B třídy jsme vyrazili do Zvole, kde jsme vyhráli vysoko 0:11.

Od začátku utkání jsme měli jasnou převahu, a tak jsme si od první minuty vytvářeli neustále brankové příležitosti, které jako ve většině utkání končily špatným zakončením.Už v 7. minutě utkání se střelecky prosadil Frýda, kterému brankář domácích Kučera předtím překazil dva samostatné úniky. Ten samý hráč dokázal v 16. minutě zvýšit na 0:2.Následně šance přibývali, stejně tak i tlak na soupeře, který jsme neustále vyvýjeli. Po rohovém kopu se v nepřehledné situaci perfektně zorientoval Hosnedl a lobem zvýšil na 0:3 O několik minut později se po levé straně dostal do úniku Štrajt, kterého zastavil v pokutovém uzemí obránce domácích nedovoleným podražením, i proto mohl Hosnedl zvýšit z PK na 0:4.Do poločasu stihl ještě Frýda zkompletovat hatrick a následně i vystřídat. Poločas tak skončil 0:5

V první půli jsme soupeře drželi na jeho polovině a dařilo se nám i kombinovat a držet míč pro uklidnění hry, situace si připravit a ve spravný okamžik zakončit, kromě deseti minut, kdy jsme se špatnou přihrávkou dostali pod tlak.

Ve druhé poločase začal úřadovat Skála Michal, který za druhý poločas stihl vstřelit 4 branky a zastínil tak svým výkonem Frýdu z prvního poločasu. Další branky přidali střídající Al Obaid Jakub a nekompromisní střelou pod břevno se mezi střelce zapsal i veterán týmu Zdeněk Zderadička.

Výsledek nás všechny potěšil, ale od středy jej musíme pustit z hlavy a soustředit se v dalším kole na Jevany.