Muži A - Hodnocení přípravy a nová soutěž

17.08.2020

Neobvyklá letní příprava je za námi a můžeme ji tedy zhodnotit a zároveň si představit skupinu 1.B třídy s obměnami na novou sezónu.

Letní příprava oficiálně začala v pondělí 20. července 2020, avšak většina hráčů se poctivě připravovala už od konce karantény bez přestávky, což právě těmto hráčům přispělo k tomu, kde jsou dnes s fyzickou kondicí.

S přípravou na novou sezónu můžeme být spokojeni, jak po tréninkové stránce, tak po herní praxi i včetně výsledků ze všech utkání.

V červnu jsme využili turnaje Červen cup s okolními týmy a využili jsme je pro to, aby jsme mohli vidět všechny hráče TJ Kunice (A, B, Dorost), abychom měli představu a dali všem odchovancům možnost se zapojit do prvního týmu.

Do Červen cupu se zapojilo celkem 61 hráčů, většinou odehráli utkání proti soupeřům mixované sestavy z několika kategorií, na dvě sestavy.

V samotné přípravě, která následovala po 14 dnech dobrovolných tréninků, jsme s docházkou hráčů spokojeni, zároveň se to projevuje i do hry.

V přípravě jsme sehráli tato utkání:

Kunice - Vyšehrad B    4:2
Kunice - Záryby            8:3
Kunice - Jesenice        6:3
Kunice - Pečky             3:1

Novou sezónu zahájíme utkáním FUMBI 1.B třídy na hřišti FK Říčany, které se hraje v sobotu 22.8.2020 od 17:00 hodin.

V nové sezóně je hned několik změn, nový los utkání je způsoben tím, že Mnichovice a Zvole se rozhodli hrát nižší soutěže na okresní úrovni. Bohužel ani tak nebude tabulka kompletní, pokud se potvrdí odhlášení Škvorce, který nám byl do skupiny přeřazen, ze soutěží FAČR.

Jak je již známo ve fotbalových kuloárech, zájemců o postup do vyšší soutěže je dost, jako například Jevany, Teplýšovice, Jílové, Sázava a Úvaly, které nám do skupiny byli přeřazeny.

Jak se říká, každé utkání je jiné a skupina bude letos rozhodně vyrovnaná, zároveň si musíme držet palce, aby zdraví našim hráčům přetrvalo a nemuseli jsme překládat utkání kuli Coronapauze.

Doufáme, že vás všechny uvidíme na všech mistrovských utkáních A týmu a nedáte pokoj svým hlasivkám, aby jste nás hnali k lepším výsledkům