Muži A - Cholupice - Kunice 1:2 (nedohráno)

15.07.2021

Ve středu se uskutečnilo přípravné utkání Cholupice - Kunice, které se muselo v 58. minutě ukončit z důvodu nepříznivého počasí.

K utkání nastoupil náš v hodně pozměněné sestavě oproti předešlým utkáním bez jmen, jako jsou Skála T., Skála M., Prokš, Frýdl, Garček, Janků, Lehovec, Gottwald, což bylo zapříčiněno z mnoha důvodů absence.

V prvním poločasu byla hra neustálená a těžiště hry se přesouvalo z jedné strany na druhou, jelikož oba týmy se připravovali o míč svými individuálními chybami. První střelu na branku si zapsal Pavel Chlubna, jehož střela za pokutovým územím soupeře jen těsně minula břevno branky. 
I přes fakt, že si domácí Cholupice v prvním poločasu vytvořili více šancí, jsme šli do vedení my, když po centru do malého pokutového uzemí, zahrál míč patičkou Zderadička a obránce domácích jej stihl za brankovou čarou.
Domácí nenechali naše hráče dlouho vést a po několika minutách srovnali, když po brejkové situaci prošel útočník domácích přes tři naše hráče, kteří si s jeho důrazem nebyli schopni poradit.

Ve druhém poločase se naše hra zlepšila, zatlačili jsme soupeře na jeho polovinu a byli jsme konečně o něco aktivnější na míči, což se projevilo i po přihrávce za obranu od Zderadičky, které využil chladnokrevním zakončením Luňák. 

Následně přišla do Cholupic průtrž mračen s blesky, a tak musel po krátkém čekání a vyhodnocení předpovědi, rozhodčí utkání ukončit v 58. minutě za stavu 1:2 pro kunické.

Sestava:

Chadima - Ševčík, Buček, Tůma A. - Špitálník, Tůma F., Hosnedl, Fayda (Janků), Chlubna (Luňák) - Zderadička, Obaid J.


Příští utkání sehrajeme v sobotu 24.7.2021 v Poděbradech.