Muži A - Áčko zvládlo i druhé utkání s nulou

21.08.2021

A tým v sobotu v domácím utkání porazil nováčka z Uhlířských Janovic 5:0.

V klasickém sobotním čase, přijeli k dalšímu utkání 1.B třídy, nováčci soutěže z Uhlířských Janovic. Prvních 10 minut hry vypadalo, že bude soupeř z U. Janovic běhat pouze bez míče, avšak po první brance Zderadičky, který nedal gólmanovi šanci po nádherném centru od Ševčíka, se hra vyrovnala a střídali se útoky na obou stranách. 

Hosté chodili spíše do brejkových situací, kde se po kombinacích ve stranách hřiště prosazovali do střeleckých příležitostí, což vedlo i k faulu Prokše v pokutovém území. Tomáš Pytloun v brance nedal útočníkovi příležitost ke vstřelení branky a jeho pokus chytil.
O pár minut později byl zasažen obránce A. Tůma od čela až po hrudník podrážkou hostujícího hráče, který se odebral dříve než bylo plánováno, po červené kartě, do sprch.
Domácí na tuto situaci rychle odpověděli a ještě před koncem poločasu zvýšil na 2:0 Zderadička.

Ve druhém poločase už šlo o jednostrannou záležitost, hosté začali bránit v bloku, a tak začal tým z Kunic hrát svoji hru v držení míče, čímž soupeři určitě hru neulehčoval.
V 66. minutě přidal branku Ševčík, čemuž předcházelo sólo Luňáka a pata Hosnedla, následně se prosadil střídající Luňák.
Tečku za celým utkáním udělal Skála M., který poslal míč do sítě svou slabší nohou.

K dalšímu utkání vyjede náš A tým do Jílového v sobotu 28.8.2021 od 17:00.