01.04.2019

V sobotu do kunické H+H arény přijel tým mladších žáků Šestajovic.

Kunice - Šestajovice 8:1

Hodnocení trenéra Jakuba Zaala.

Výsledkově i hreně z naší strany velmi povedené utkání. Šestajovice byli soupeřem, kterého jsme se trochu obávali. Na podzim nám dali nejvíce branek ze všech. I proto jsme se od začátku snažili hrát ze zajištěné obrany a držet míč co nejvíce na našich kopačkách, aby soupeř musel běhat bez míče. Do utkání jsme vstoupili s velkým klidem. V prvních 10. minutách jsme vstřelili 3 branky, což nám dodalo dostatečné sebevědomí na míči. Po zaváhání u autové lajny se soupeři podařilo snížit na 3:1, což dle paradoxně, dle mého názoru, pomohlo klukům, aby ještě přidali na intenzitě. Poločas skončil za stavu 4:1.

Druhý poločas jsme pokračovali v naší hře, soupeři jsme už v podstatě nic nedovolili, ojedinělé šance pochytal Max Urx. Z naší strany týmově skvěle zvládnuté utkání. Po individuální stránce bych vyzdvihl naší středovou dvojici Adam Lenner, Ondřej Růžička, nejen že s předstihem eliminovali útoky, ale zároveň dirigovali hru celého týmu