Generálka se Sázavou vítězně

22.08.2019

Na poslední přípravné utkání jsme vyjeli do Sázavy, kde jsme zvítězili jasně 3:0.

Od začátku utkání jsme si vyvinuli jistou převahu na hřišti, která většinou končila na produktivitě našich útočících hráčů. Neštěstí ve střelbě však prolomil nádhernou brankou po individuelní akci Skála, který si přes obránce přehodil míč a krásným volejem nedal golmanovi domácích šanci.

Zbytek první půle bylo o dobývání, které jsme však už nenavýšili, avšak soupeř se v brejkové situaci párkrát dostal do zakončení, které však poprvé zastavil Karlík a následně však netrefil ani bránu.

Ve druhé půli jsme značně prostřídali, na kvalitě hry to bylo citelně znát. Díky typově jiným hráčům jsme hráli fotbal středem hřiště a nevyužívali jsme tolik hráče v lajnách, i tak jsme však dokázali vstřelit další branky. Nejprve se po rohovém kopu do letícího centru krásně položil Lehovec. Následně si z hráčů soupeře udělal kužely Al Obaid Jakub a zvýšil na 3:0 po krásném individuálním sólu.

Jsem rád, že udržíme po celý zápas pohyb v takovém tempu, což se nám začne postupně více vyplácet, navíc je vidět u branek i větší kreativita hráčů, což je znakem toho že si věří a nebojí se improvizovat.


Karlík (Chadima) - Buček (Štrajt), Janků, Tůma A (Lehovec)., Garček (Mohyla) - Tůma F. (Skála T.), Prokš, Hosnedl - Zderadička (Fayda), Skála M., Al Obaid J. (Ševčík J.)