Dorost - Vyrovnané utkání s Velimí

03.04.2019

Výsledek nedělního utkání: Kunice - Velim 2:3 

Hodnocení trenéra Martina Hofmana:
Do Kunic přijel sebevědomý tým z Velimi, který si přijel pro povinné 3 body a vylepšit si skóre, to zaznělo z úst trenéra Velimi před zápasem.

Průběh zápasu ovšem nebyl vůbec jednoznačný.

Na soupeře jsme vlétli bez ostychu a hned z první šance ve 3. minutě po parádní přihrávce Ondry Gottwalda vstřelil Honza Kříž branku a vedli jsme 1:0, kluci hráli s velkou chutí, prvních cca 35 minut patřilo spíše nám, škoda, že jsme nepřidali ještě branku. Naopak soupeř se oklepal a ke konci poločasu se začal dostávat individuálními průniky do šancí a ve 43. minutě srovnal na 1:1, to byl i poločasový výsledek.

Vstup do druhé půle se nám moc nepovedl, drobnými nepřesnostmi ve středu pole jsme přicházeli o míč a v 54. minutě toho soupeř využil a dal branku na 1:2.

Potom začal boj o každý metr, kluci chtěli zápas otočit, herně jsme srovnali krok se soupeřem, ale přišla chyba v naší obraně a po rohu soupeře v 67. minutě jsme prohrávali o dva góly.

Vrhli jsme se do útoku, hrál se fotbal nahoru dolu, fyzicky hodně náročný. Chtěli jsme vstřelit kontaktní branku a to se nám povedlo, ale až v 90. minutě. Petr Krčmář si navedl šikovně míč na střelu a trefil to! 2:3, a tak zápas i skončil.

Ze zápasu jsem měl dobrý pocit. Škoda, bod byl blízko. Kluci předvedli velice sympatický týmový výkon a na hřišti nechali všechno před domácím publikem.

Příští týden v sobotu 6.4. se jedeme postavit momentálně prvnímu týmu soutěže, Tatranu Rakovník, tak nám držte palce. 

Sestava:

Oršl - brána
Heneš, Růžička, Chrdle, Hofman - obrana Urbanec, Hnátek (84. Mařík) , Gottwald (46. Krčmář) - záloha Kříž, Ráž (70. Rýger) , Luňák - útok Měj se fajn Martin