Dorost - Hodnocení utkání v Králově Dvoře

27.03.2019

Králův Dvůr - Kunice, hodnocení trenéra Martina Hofmana.

Soupeř potvrdil roli favorita v utkání a vyhrál 4:1, ale naši kluci soupeři nic nedarovali, hráli dobře. Přesně podle pokynů, co jsme si řekli před zápasem, podstupovali tvrdé souboje, hráli technický fotbal po zemi a se soupeřem drželi krok do 35 minuty, kdy jsme inkasovali poprvé a za dvě minuty podruhé. Soupeř nás od té doby začal přehrávat vzduchem, zjistil že po zemi nás nepřehraje. Do druhé půle jsme šli sebevědomě, chtěli jsme výsledek otočit a po 10 minutách jsme zaslouženě vstřelili branku na 2:1, ale to bylo od vás všechno. 65 minutě jsme inkasovali opět ze vzduchu po rohu soupeře. Poté jsme všechny zbylé síly vrhli do útoku, ale branku už jsme už nevstřelili, naopak 5 minut před koncem soupeř upravil skóre na konečných 4:1.

Kluci nechali na hřišti všechno, včetně našeho mladého brankaře Matěje Dobiáše, který chytal výborně a zastoupil naše dva zkušené brankáře, kteří jsou zranění.

Hráče jsme po zápase pochválili, ale současně je upozornili na vzniklé chyby, které zápas rozhodly. Utkání jsme společně rozebrali, ještě cestou domů v autobuse.

Příští týden hrajeme doma s mužstvem Velimi.