Do 4. kola Elite vstoupili přípravky správnou nohou

23.05.2019

Již 4. turnaj ELITE mladší přípravky se odehrál tentokrát na hřišti nedalekých Říčan. 

Naši mladí fotbalisté do turnaje vkročili správnou nohou a v prvním zápase si vyšlápli na Vyžlovku a porazili jí 5:2, kdy se o HATTRICK postaral Tobiáš Hanzálius. V dalším utkání se nám postavil hostitel turnaje Říčany. Tentokrát nebylo o čem diskutovat a výhra 10:0!!! vypovídala o všem. Následuje soupeř ze Sibřiny, který nám rychle odskakuje na rozdíl 3:0. S veškerou snahou všichni bojují a nakonec prohráváme se vztyčenou hlavou 6:4. Ponaučení do příště je nenechat soupeře utéct na začátku zápasu a hrát od první minuty naplno. Po následné pauze a načerpání sil vyrážíme na poslední dvojzápas . V prvním zcela zaslouženě vítězíme 7:2 nad Kostelcem, kde se skvělým výkonem blýskl Adam Horálek. V posledním zápase však netrefujeme branku na rozdíl od soupeře a prohráváme zaslouženě 4:2 s Mnichovicemi.

Z celého turnaje mám dobrý dojem, neboť předvedená hra a výkony hráčů již snesou nějaká měřítka a je radost ( někdy i starost) sledovat jak se hráči posouvají.

Bilance : 3 výhry 2 prohry , skóre 28:15 ( opět nejvíce vstřelených branek)

Sestava : Kubice František 9, Hanzálius Tobiáš 6, Horálek Adam 5, Dušek Martin 3, Jiráček Vendelín 3, Zderadičková Nela 2, Růžička David ( brankář)