Babyfoot a Mladší přípravka hodnotí rok 2020

05.01.2021

Naše nejmladší kategorie si moc fotbalových momentů na hřišti neužily, trenéři však pro děti neustále vymýšleli zábavné hry, výzvy a soutěže a když to okolnosti dovolily sešli se všichni v našem areálu, aby si společně zahráli a zatrénovali. Přečtěte si odezvu od našich nejmladších kategorií níže.

Babyfoot

Se sezónu jsme v rámci možností spokojení, na trénincích byla velká účast a je vidět, že kluky a holky u nás fotbal bavil a baví.
Bohužel, než se sezóna rozběhla, tak skončila a nejmladší kunická kategorie si nestihla zahrát fotbalové turnaje, které byly naplánované. Snažíme se alespoň na dálku posílat dětem "úkoly" ve formě různých fotbalových cvičení a doufám, že už si společně brzy všichni zatrénujeme na hřišti.


Mladší přípravka
Mladší přípravka se v minulém roce  účastnila několika zajímavých turnajů, ve kterých se umístila na předních příčkách a jeden turnaj dokonce vyhrála! 

Na dětech byl vidět velký zápal do hry, týmový duch a snaha se zlepšovat. Všechny tyto vlastnosti bylo možné na dětech pozorovat nejen na turnajích, ale také na tréninku, kde účast byla opravdu velkolepá. 

Trenéři této kategorie zkrácenou část sezony hodnotí velmi kladně, jelikož posun jednotlivých hráčů a úspěchy celého týmu jsou velmi výrazné. 

V následujícím roce si kladou za cíl připravovat zábavné tréninky, aby se děti posouvaly ve svých dovednostech a fotbal je hlavně bavil.