B - tým - Další výhra v Šestajovicích!

08.10.2018

Po utkáních s horní částí tabulky jela naše Juniorka na hřiště Šestajovic, kde měla za cíl se výsledkově odrazit pro další nadcházející utkání, což se povedlo! 

Již od prvních minut utkání jsme měli jasnou převahu, kterou jsme však nedokázali efektivně využít, kdy po samostatných unících obraně nedokázali naši hráči vstřelit branku. První dvě branky jsme vstřelili v prvním poločase po standartních situacích, kdy první zakončoval Zaal po nádherném centru Čapka a druhou Ševčík z rohového kopu.

Ve druhé půli jsme si již nevytvořili tak velký nátlak na soupeřovu obranu, jako tomu bylo v první půli, avšak jsme byli v zakončení efektivnější, kdy Zaal zkompletova dvěmi střelami hattrick a následně Kratochvíl proměnil přímý kop na hranici pokutového uzemí. Utkání tedy skončilo 0:5 a doufejme, že naší Juniorce vrátilo dech do dalších bojů.


Slovo trenéra:

V předešlích utkáních jsme narazili na mužstva z horní poloviny tabulky, kde jsme většinu utkání prohráli jen kuli důrazu ve vápně v útočné i obranné fázi, proto jsme v posledních týdnech věnovali tréninky hlavně kombinacím se zakončením po centru s obránci a herním cvičením s přechodem obránců v situacích 2v3,3v3,3v4,4v4 apod. Věřím, že po konci podzimu budeme určitě v jiných patrech soutěže, než doposud.