A tým - Důležité body ze Sedlčan

01.04.2019

Sedlčany - Kunice 1:2 pp

V neděli náš A tým sehrál utkání v Sedlčanech, kde vyhrál na pokutové kopy, z utkání si tak kuničtí fotbalisté odváží dva body.

Pro naše hráče to bylo první utkání na přírodní trávě, před tímto utkáním jsme absolvovali na přírodním porchu pouze jeden trénink a to v sobotu v Kunicích.

V utkání nás soupeř přehrával ve středu hřiště, ale naše obrana útoky Sedlčan zdárně odvracela, bohužel jsme se najvíce dostávali pod tlak španým rozehráváním a náběhy při autovém vhazování, kdy jsme soupeři prakticky uvolňovali střed a nechávali se zatlačit do našeho pokutového území.

I přes tlak soupeře jsme si dokázali vytvořit několik slibných brankových příležitostí. Nejprve byl Zaal, při samostatném úniku, tvrdým skluzem obránce, z čehož jsme vytěžili aspoň rohový kop. O pár minut později mohl Kunice do vedení poslat Skála M., ten však z malého vápna trefil jen nohy brankaře Dřevojana.

V druhém pločase se hra roztrhala na obou stranách vznikaly mezery mezi obrany a útoky, hra se přelévala z jedné půle na druhou, ve hře vládl chaos, ze kterého více hrozili domácí Sedlčany, za které nakonec v 60. minutě vstřelil branku Bláha.

Změna ve hře přišla až po našem střídání, kdy šli do hry hráči Ševčík (61´) a Novák (78´). Následně si pak v 80. minutě, při centru ze strany, našel Ševčík míč ve vápně a hlavou srovnal skóre na 1:1. 

Skóre vydrželo až do konce utkání, a tak přišly na ředu pokutové kopy. 
Naši hráči Skála T., Skála M., Buček, Janků se při peneltách nemýlili a Chadima navíc dvě chytil, proto kuničtí hráči s ledovým klidem penaltový rozstřel vyhráli.